+421 908 603 458 brona@dobraagentura.sk

Čo má osobná produktivita spoločné s komunikáciou?

Na prvý pohľad možno málo, ale po našich dlhoročných skúsenostiach sme zistili, že dobre komunikovať nestačí. Je veľmi dôležité, aby sme mali nastavenú efektivitu našej činnosti a boli tak pripravení čeliť každodenným výzvam. Z našich skúseností vieme, že čím vyššia je naša osobná produktivita a čím efektívnejšie využívame naše znalosti a náš čas v každodennom živote, o to lepšie sa cítime vo vlastnej koži. S týmto dobrým pocitom sa ruka v ruke zvyšuje aj kvalita našej komunikácie, kvalita našich vzťahov a  celková spokojnosť.
Vyvinuli sme krátky, intenzívny tréning, ktorý Vám dáva do rúk nástroje, ktoré umožnia nastaviť si efektivitu vo Vašom živote a zvýšiť si svoju produktivitu. Ako bolo vynájdené koleso, boli vynájdené aj mnohé techniky, ktoré sme nevymysleli my, ale efektívne sme ich zlúčili do jedného tréningu, tak aby Vám prinášali čo najrýchlejší efekt.

Ak si chcete nájsť rýchlu , ale hlavne úspešnú cestu k  cieľu, ktorý je pre Vás najdôležitejší, pozývame Vás, aby ste absolvovali túto cestu spolu s nami.

Bude pre nás potešením pomáhať Vám na ceste k Vášmu úspechu!

Chcem vedieť viac o „EFEKTIVITA V PRAXI“